بازیگر معروفی که پس از خوردن بادام سنگی شیرین جان خود را از دست داد

بادام سنگی شیرین بخش عمده ای از مواد تشکیل دهنده اکثر محصولات پوستی است زیرا فواید زیادی برای پوست دارد. فلاونوئید – مقدار مشخصی فیبر که به طور مشابه در چای سبز و بروکلی یافت می شود. این جزء پوست شما را تغذیه می کند و خاصیت ضد پیری پوست شما دارد.
ممکن است خطر حمله قلبی و سکته را کاهش دهد: مطالعات متعدد نشان می دهد که بادام به دلیل فوایدی که برای سطح کلسترول، عملکرد شریان ها و التهاب دارد، به کاهش بیماری قلبی و خطر سکته کمک می کند.
بادام قدرت مغز شما را بهبود می بخشد: بادام حاوی ال کارنیتین و ریبوفلاوین است که به رشد سلول های مغز کمک می کند. یکی از مواد شیمیایی اصلی که به مغز در عملکرد شناختی کمک می کند فنیل آلانین است و بادام این ماده شیمیایی را در خود دارد.

بادام
بادام برای اعصاب شما مفید است: بادام مقداری منیزیم در خود دارد که برای سیستم عصبی مفید است. این همچنین به ایجاد یک متابولیسم سالم کمک می کند. منیزیم همچنین به بهبود بافت استخوانی کمک می کند.
بادام آکنه و جوش سرسیاه را درمان می کند: بادام بهترین دارویی است که می تواند از آکنه، جوش سرسیاه و سرسفید از طریق چربی جلوگیری کند و با آن مبارزه کند.

حقایق و ارزش غذایی بادام
بادام حاوی مقدار زیادی مواد مغذی است که از جهات مختلف به حفظ ثبات بدن کمک می کند. جدول زیر میزان هر ماده مغذی را در یک اونس (28.4 گرم) بادام نشان می دهد. این تقریباً معادل یک مشت بادام یا حدود 23 مغز بادام است.

بادام ها انواع مختلفی دارند و می توان آنها را بر اساس رنگ، اندازه و شکل دسته بندی کرد. آنها سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی، چربی های سالم و آنتی اکسیدان هستند و به همین دلیل است که حتی تمدن های باستانی فواید بادام را می دانستند. بسیاری از ما می دانیم که آنها برای سلامتی مفید هستند، اما مصرف بیش از حد هر چیزی مضر است.