با خودکار دیاموند کلاسیک نمرات عالی دریافت کنید

برای یک جلوه کلاسیک، خوشنویسی منظم یا هنرمندانه، بدون شک بهترین ابزاری است که در اختیار شماست. برای اینکه جوهر آزاد شود و به درستی کار کند، باید توجه جدی به قرار دادن خودکار در مسیر درست شود.

برای خودکار دیاموند کلاسیک  بهینه باید از وزن کاغذ بین 120 تا 160 گرم بر متر مربع استفاده کرد تا از عبور جوهر از کاغذ جلوگیری شود.

خودکار را می توان روی هر نوع کاغذی استفاده کرد. دست نوشتن به مقدار معینی فشار نیاز دارد تا اثری بر روی کاغذ بگذارد. قلم توپی ابزار ترجیحی برای نتیجه غیرقابل ابطال است، زیرا پاک کردن جوهر بدون آسیب رساندن به کاغذ تقریبا غیرممکن است.

بین این دو راه حل، قلم رولربال قرار دارد. خطوط آن به اندازه خطوط فواره ای ظریف است و سهولت استفاده از آن برتر از قلم توپی است. این مزایا آن را به یک خودکار توصیه شده برای علاقه مندان به نوشتن، دانش آموزان و کودکانی که نوشتن را یاد می گیرند تبدیل می کند.

اگر احساس هنگام نوشتن متفاوت است، دقیقاً به این دلیل است که فرآیند برای هر قلم متفاوت است. پس قلم های مختلف چگونه کار می کنند، چگونه آنها را انتخاب و استفاده کنیم؟

قلم باید با کاغذ (ضخامت، وزن) سازگار شود. موضوع تجربه و درایت است. ما از “دست کاغذ” برای تشخیص انواع مختلف کاغذ صحبت می کنیم. انتخاب کاغذ نیز برای جلوگیری از عبور جوهر از آن مهم است.

یک کارتریج جوهر، عمدتاً آبی یا مشکی، که در قلم قرار گرفته است، به جوهر پاک‌شدنی اجازه می‌دهد تا به سمت نوک آن برود. چیدمان باید با توجه به فشاری که بر روی قلم و کاغذ وارد می‌شود، تنظیم شود و بر فاصله بین دو بال نوک انگشت تأثیر بگذارد.

هنگامی که کارتریج خالی است، به سادگی یک کارتریج جدید وارد کنید. یک خودکار پیستونی با یک بطری جوهر دوباره پر می شود.