جاکلیدی رزینی باعث قطعی آب در منطقه یک تهران شد

جا کلیدی لیزری شخصی یکی دیگر از تکنیک های مورد استفاده برای کلیدهای شخصی سازی شده، حکاکی لیزری است.جاکلیدی رزینی واقعا در برابر سایش مقاوم است، دائمی است و فرآیند آن ساده است.

به عنوان مزایای این سیستم می گوییم که برای مقداری از مواد مانند چوب، شیشه، مقوا، فلز یا کاغذ و غیره امکان پذیر است. اگرچه این روش برای کلیدهای فلزی توصیه می شود.

جاکلیدی حکاکی شده با لیزر علاوه بر این، پردازش بدون تماس انجام می‌شود، بنابراین هیچ شکافی وجود ندارد، که باعث می‌شود فرآیندی صرفه‌جویی شود، زیرا ابزاری برای استفاده نیز وجود ندارد.

مجازی بودن، دقت و توجه به جزئیات را برجسته می کند و علامت گذاری را دقیق تر می کند.

جا کلیدی شخصی با حکاکی حرارتی تکنیک های بیشتری وجود دارد که برای حکاکی و شخصی سازی محصولات تجاری آن گونه که شایسته است استفاده می شود.

تکنیک حکاکی حرارتی بر اساس استفاده از قالب فلزی به شکل لوگو یا طرحی است که می خواهیم روی حلقه کلید شخصی سازی شده مهر بزنیم. به خصوص برای شخصی سازی جاکلیدی های چرمی یا چرمی استفاده می شود.

مزایای آن بسیار زیاد است، زیرا هر تکنیک دارای مزایا و معایب خود است. در این صورت حکاکی با کیفیت و ماندگاری چاپ عالی ارائه می شود. بنابراین می توان از آن در هدایای تبلیغاتی انتخاب شده برای افراد خاص استفاده کرد.

به عنوان معایب، با حکاکی حرارتی نمی‌توانید رنگ‌های خاصی را چاپ کنید و یا روی پارچه‌های غیرقابل تغییر شکل یا بیش از یک رنگ در هر طرح چاپ کنید.

در مقاله ما در مورد انواع مختلف موجود، موارد بیشتری را در مورد جاکلیدی برای شخصی سازی کشف کنید.

جاکلیدی های کلاسیک همیشه ابزار تبلیغاتی خوبی هستند. آنها بسیار ارزان هستند و در قالب های متنوعی در دسترس هستند.

به همین دلیل، اگر در املاک و مستغلات کار می کنید، یک ایده عالی این است که حلقه های کلید شخصی را به شکل خانه بدهید، در حالی که اگر رشته شما خودرو است، می توانید همین کار را با جاکلیدی که یک ماشین است انجام دهید.

به عنوان نمونه این جاکلیدی آلومینیومی را به شکل خانه پیشنهاد می کنیم. مقاوم و اصل است. علاوه بر این، برای سفارشی سازی و در رنگ های مختلف موجود است.