جک برقی تخت بیمارستانی و پیوند زدن ان به بال های عقاب

همانطور که می دانیم یک تخت معمولی در خانه با تخت بیمار در بیمارستان بسیار متفاوت است. این به این دلیل است که جک برقی تخت بیمارستانی وظیفه ارائه حداکثر راحتی را برای بیمار برای تسریع روند بهبودی دارد.

به همین دلیل تخت بیمار خوب و باکیفیت مورد نیاز است تا بیمار در هنگام استراحت راحت تر باشد. برخی از ویژگی های یک تخت بیمار خوب شامل موارد زیر است.

از راحتی بیمار پشتیبانی می کند هنگام انتخاب تخت بیمار، اولین چیزی که باید به آن توجه کنیم این است که آیا تخت برای بیمار راحتی را پشتیبانی می کند یا خیر. یعنی باید تشکی با ضخامت و مواد با کیفیت بالا انتخاب کنیم.

این به این دلیل است که تخت بیمار نباید خیلی نازک باشد، به خصوص از جنس پنبه زیرا می تواند در سلامت بیمار اختلال ایجاد کند.

تغییر شکل تشک آسان نیست علاوه بر حمایت از آسایش و ایمنی بیمار در طول فرآیند بستری، باید به نرمی تخت بیمار نیز توجه کنیم. مطمئن شوید که تشک یا پایه تخت به راحتی تغییر شکل نمی دهند.

به طور کلی، روتختی خوب آن است که به راحتی تغییر شکل ندهد، حتی اگر مدت زیادی از آن استفاده شده باشد.

ویژگی بعدی این است که ویژگی های زیادی دارد که کار را برای بیماران راحت می کند. هر بیمارستان معمولاً گزینه های مختلف تخت بیمار را ارائه می دهد. انواع دستی وجود دارد، انواع تخت یک لنگ تا انواع تخت برقی وجود دارد.

کامل بودن این ویژگی ها باعث می شود که بیمار به راحتی حرکت کند، مثلاً زمانی که می خواهد غذا بخورد، می تواند بالای تشک را بالا بیاورد و به پشتی تبدیل شود. یا اگر تشک را خیلی بلند کردید بالا و پایین ببرید.

سایر ویژگی‌ها مانند هشدار خروج از تخت نیز می‌تواند تشخیص خالی بودن یا اشغال تخت توسط بیمار را برای پرستاران آسان‌تر کند.

در پایین تخت بیمارستان چرخ هایی تعبیه شده است تا پزشکان یا پرستاران راحت تر بتوانند بیماران را جابجا کنند. برخی از این چرخ ها از لاستیک مصنوعی و برخی از ABS ساخته شده اند.

تخت‌های بیمار معمولاً به نرده‌های جانبی در دو طرف تشک نیز مجهز هستند. عملکرد آن به عنوان ایمنی است تا بیمار به راحتی زمین نخورد. معمولاً از فولاد یا فولاد ضد زنگ ساخته می شود تا از مواد آلومینیومی نرده ساخته شود.

اینها ویژگی های تخت بیماران خوب و خوب در بیمارستان ها است. برای دریافت تخت بیماران باکیفیت می توانیم از ساکا مدیکال خریداری کنیم. تولید کننده تجهیزات پزشکی که انواع تخت ها و لوازم جانبی بیمارستان را ارائه می دهد.