دمپایی عربی اصلی تبدیل به کفش های کوه نوردی می شوند

پوشیدن دمپایی عربی اصلی در تمام روز می تواند فواید زیادی برای پاها و همچنین سایر قسمت های بدن داشته باشد. این به دلیل پیشرفت های ساختاری در پاها است که به تنظیم حرکت کل بدن کمک می کند.

هنگامی که وضعیت پای شما بهبود می یابد، تعدادی تغییرات ایجاد می شود. که در بدن رخ می دهد که می تواند در دراز مدت برای شما مفید باشد.

به همین دلیل است که معمولاً کفی‌ها برای افرادی که کفی صافی دارند به عنوان بخشی از برنامه‌های درمان جامع توصیه می‌شود. اگر اخیراً یک جفت کفی خریداری کرده‌اید و نمی‌دانید چه انتظاری دارید، در اینجا مزایای اصلی کفی‌ها برای پا و بدن شما آورده شده است.

این شاید بزرگ‌ترین مزیت استفاده از کفی‌ها برای درمان قوس‌های مسطح باشد. کفی‌هایی با قوس‌هایی که به خوبی ساخته شده‌اند با بالا بردن آن‌ها به سطح مطلوب در طول حرکت، به حمایت از قوس‌های افتاده کمک می‌کنند.

نیروی حمایتی که به قوس پا وارد می شود از صاف شدن آن جلوگیری می کند، به این معنی که در حین راه رفتن پاهای شما دیگر صاف روی زمین نخواهند بود، در نتیجه پاهای شما به حرکت صحیح تشویق می شوند و در عین حال قدرت قوس های شما وجود دارد. تقویت شده است.

از آنجایی که قوس در جذب نیروهای ضربه ای که هنگام برخورد پا با زمین ایجاد می شود، نقش مهمی ایفا می کند، پاهای شما از ضربه این نیروها محافظت می شود.این امر به ویژه اگر در ورزش هایی که نیاز به دویدن یا پریدن دارند، می تواند مفید باشد.

اگر برنامه توانبخشی شما شامل تمرینات کششی و تقویت قوس نیز باشد، نتایج بهتری خواهید دید.کفی‌ها می‌توانند به کاهش شانس ابتلا به بیماری‌های دردناک رایج پا مانند فاسیای کف پا و بونیون کمک کنند. شرایطی مانند این اغلب با الگوهای حرکتی ناسالم پا در افراد مبتلا به کف پای صاف همراه است.