رب انار سفت و درمان گوش درد شما

در ایران، کشور مبدا، رب انار سفت را «هدیه ای از جانب خداوند» می نامند و به دلیل سلامت جسمی و روحی، مورد توجه ویژه بانوان قرار می گیرد.

میوه قرمز یاقوت‌مانند زیبا حاوی مواد زیبایی فراوانی است و در سال‌های اخیر به عنوان یک غذای فوق‌العاده توجه سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

در رب انار ممتاز فقط از نوع ماراس ساوه ایران استفاده می شود که گفته می شود بهترین رقم در بین بیش از 700 نوع انار است. دانه‌ها و پوست میوه‌های بدون آفت‌کش در دمای پایین فشرده می‌شوند و سپس بیشتر غلیظ شده و در ژاپن به صورت خمیر در می‌آیند.

در طول فرآیند تولید حرارت زیاد اعمال نمی شود، بنابراین ویتامین ها و مواد معدنی از بین نمی روند و پوست مغذی و دانه هایی که در کشورهای دیگر دور ریخته می شوند را شامل می شود.انار ممتاز که در محیط خشک با اشعه ماوراء بنفش قوی رشد می کند، مواد لازم را در میوه ذخیره می کند تا از خود محافظت کند.

انتظار می رود این مواد دارای اثرات ضد اکسیداسیون، تقویت متابولیسم و ​​سفید کنندگی باشند و همه برای زنان مدرن خوشایند هستند.

حدود 10 گرم در هر قاشق چای خوری در روز. در حین لذت بردن از شیرینی و ترشی غنی طبیعی، می توانید از موادی استفاده کنید که برای زیبایی و سلامتی موثر هستند.

رب انار ممتاز اجزای اصلی تغذیه ای رب انار ممتاز: ویتامین ها، پلی فنول ها، آنتوسیانین ها، مواد معدنی، اسید فولیک، اسید الاژیک.

انار ممتاز فقط از انار ماراس استفاده می کند که بدون هیچ گونه آفت کش یا کود شیمیایی کشت می شود.

این یک غذای 100% طبیعی ارگانیک است که در فرآیند تولید از مواد افزودنی مانند خوشبو کننده، مواد رنگی، غلیظ کننده، نگهدارنده و غیره استفاده نمی کند.

انارهای ماراس بدون آفت‌کش برداشت شده در محل فشرده و فشرده می‌شوند، از جمله پوست و دانه.

آنها منجمد شده و تازه به ژاپن ارسال می شوند. در کارخانه ای در ژاپن که تحت کنترل کیفیت دقیق است، بیشتر غلیظ شده و به شکل خمیر پر می شود، بنابراین می توانید با خیال راحت از نعمت های طبیعت که توسط زمین و خورشید رشد کرده است لذت ببرید.