شوینده صورت درماسیف ابروهای شما را لیفت می کند

آیا نگران آن لکه های تیره روی پوست خود هستید؟ پس از شوینده صورت درماسیف استفاده کنید.

افزایش سن، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید و تغییرات هورمونی می تواند باعث تولید بیش از حد ملانین و در نتیجه ایجاد لکه های تیره شود. صورت لکه های تیره را از بین می برد و رنگ پوستی درخشان به شما می بخشد.

بنابراین، همانطور که دیدیم، درمان های صورت فواید زیادی دارند. می خواهید بدانید چه مدت باید آن را مصرف کنید؟ به عوامل زیادی بستگی دارد. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

نوع پوست شما: اگر پوست چرب دارید که مستعد آکنه و جوش است، باید هر دو هفته یک بار لایه برداری کنید (تا زمانی که مشکل برطرف شود). و اگر پوست مختلط، خشک یا معمولی دارید، ماهی یک بار خوب است.

وضعیت پوست شما: آیا لکه های تیره یا پوست کدر دارید؟ یا آکنه و هایپرپیگمانتاسیون؟ تعداد دفعات درمان صورت به مشکلی که دارید بستگی دارد.

اهداف مراقبت از پوست: اگر می خواهید پوستی زیبا و جوان تر برای مادام العمر داشته باشید، باید زودتر شروع کنید. مراحل نگهداری صورت را طبق توصیه متخصص زیبایی دنبال کنید. اگر در مورد ظاهر پوست خود نگران هستید، پس باید در مورد روتین های صورت جدی باشید.

بودجه شما: بودجه شما بر روال مراقبت از پوست شما تأثیر می گذارد. بسیاری از جلدها قیمت بمب دارند. اگر بودجه کمی دارید، سعی کنید هر دو ماه یک بار ملاقات کنید.

همیشه بهتر است در مورد تعداد دفعات عمل های صورت خود با یک متخصص زیبایی مشورت کنید.

همیشه قبل از شروع هر درمانی یک پچ تست انجام دهید. این به شما کمک می کند بفهمید که آیا محصولاتی که استفاده می کنید برای پوست شما مناسب هستند یا خیر. اگر پوست حساسی دارید، باید به ویژه مراقب آن باشید.