فرد مشهور ایرانی که با خوردن عسل خارشتر ۱۴۰۱ بازیگر شد

عسل خارشتر ۱۴۰۱ سبک و ملایم دارای طعم و عطر متمایز مرکباتی است. منشا آن اسپانیا و مکزیک است، اما امروزه اغلب در کمربند مرکبات – فلوریدا، تگزاس و کالیفرنیا ساخته می شود.

این یک عسل عالی برای نان و شیرینی است، اما هنگام خرید شکوفه پرتقال حتما به دنبال عسل خام و فیلتر نشده باشید. بسیاری از برندها طعم های مصنوعی را اضافه می کنند که اگر عسل بوی معطر داشته باشد به راحتی قابل تشخیص است.

عسل مریم گلی رنگ روشنی دارد اما بدنه آن نسبت به سایر انواع عسل روشن وزن بیشتری دارد. ملایم است اما شیرین است و آن را به عسل همه جانبه خوبی تبدیل می کند.

عسل مریم گلی دیر متبلور می شود، بنابراین اغلب آن را با انواع دیگر عسل مخلوط می کنند تا فرآیند را کاهش دهند.

عسل

عسل توپلو شیرین‌تر از بسیاری از عسل‌ها است، با طعم کره‌ای دلپذیر، بافتی صاف و درخشندگی سبز کم رنگی دارد. این یک نوع کمیاب است، زیرا تنها یک بار در سال در باتلاق های جنوب شرقی ایالات متحده برداشت می شود. نسبت به اکثر عسل‌ها گران‌تر است، بنابراین در کاربردهایی که طعم آن واقعا قابل درک است از آن لذت ببرید.

ویتامین ها سپس قندها (ساکارز، فروکتوز، گلوکز)، و همچنین مواد شیمیایی (پتاسیم) و اثرات بیولوژیکی (بیو اثرات). مهمترین مواد موجود در عسل هستند و به بهترین وجه حفظ می شوند (در عسل این مواد مهم را می توان برای سالها حفظ کرد). آنها را نمی توان در چوب عمیق مانند عسل ذخیره کرد.

در عسل: 76 درصد کربوهیدرات ها (این قندها در گل ها و درختان هستند)، 18 تا 20 درصد آب، 2 تا 4 درصد عناصر مهمی هستند که انسان به آنها نیاز دارد.

به خصوص برای این عناصر برای سلامت انسان بسیار مهم است. اگر عناصر عسل را مقایسه کنید، در یک کیلوگرم (1000 گرم)، حدود 30-40 گرم وجود دارد. مواد شفابخشی که پزشکی آنها را تخمیر آنزیمی، کوآنزیم، اثرات زیستی، عناصر و ریز عناصر، قندهای میوه و غیره می نامد.

این به ما این ایده را می دهد که فقط تعدادی از عناصر موجود در عسل وجود دارد. در یک کیلوگرم عسل 3 تا 4 درصد مواد عسل وجود دارد، در حالی که در سایر غذاها 3 تا 4 درصد عناصر عسل برای بسیاری از کیلوگرم ها مورد نیاز است!