فرش ماشینی 9 متری دستباف که چروک نمی شود

مواد محکم و زیبای خاصی وجود دارد که به کیفیت فرش ماشینی 9 متری دستباف کمک می کند. اینها شامل الیاف پشم، سیزال، ویسکوز یا پلی اکریلیک است.

شما می توانید این مواد را با توضیحات محصول یا برچسب سازنده تشخیص دهید. اما از روی قالی نیز می توانید متوجه شوید که از مواد مرغوب در تولید استفاده شده است یا خیر.

همچنین با لمس آن می توانید تفاوت کیفیت را احساس کنید. اگر فرصت دارید، بهتر است یک تست لمسی روی فرش جدید احتمالی خود انجام دهید.

این ویژگی را فقط می توان در گذشته تعیین کرد. اگر فرش شما پس از استفاده طولانی مدت و حتی پس از چندین بار شستشو سالم بماند، فرش باکیفیت نیز هست. در اینجا می توانید با آشنایان، اعضای خانواده یا دوستان در مورد ماندگاری فرش های مختلف به تبادل تجربیات بپردازید.

کیفیت یک فرش را می توان از تعداد تافت یا گره نیز تعیین کرد. این نشان دهنده این است که چقدر زمان کار برای ایجاد یک فرش صرف شده است. هر چه تعداد نوک ها یا گره ها بیشتر باشد، فرش با کیفیت و استحکام بیشتری برخوردار است. با این حال، این قانون فقط در مورد کفپوش های دستی اعمال می شود.

آیا نخ ها بیرون زده اند؟ آیا فرش ظاهری ناهموار یا چاپی تار دارد؟ به طور کلی، به نظر می رسد که به راحتی می تواند شکسته شود؟ پس به احتمال زیاد فرش باکیفیت نیست. زیرا کیفیت شامل کار خوب نیز می شود که با بررسی دقیق تر به سرعت قابل تشخیص است.

آیا سازنده سال ها تجربه دارد؟ آیا دارای گواهینامه و اغلب نظرات مثبت مشتریان است؟ سپس به احتمال زیاد فرش های باکیفیت ارائه می دهند. همچنین می توانید از کشور مبدا به عنوان راهنما استفاده کنید.

برای مثال در آلمان استانداردها و مقررات خاصی برای تولید فرش اعمال می شود. علاوه بر این، معمولاً در اینجا از ماشین‌های باکیفیت استفاده می‌شود یا فرش‌ها حتی با دست ساخته می‌شوند.