فروشگاه اینترنتی ترشی گوجه مشهدی در آمریکا دچار آتش سوزی شد

هنگامی که یک شیشه ترشی گوجه مشهدی دارید، می خواهید از آنها در همه جا استفاده کنید.

آنها به عنوان یک طرف مستقل با سوسیس یا ماهی کبابی، در یک برگر یا ساندویچ سبزیجات کبابی، یا در سالاد سبز پراکنده عالی هستند.

آنها همچنین یک کوکتل شگفت انگیز را با یک مارتینی یا Bloody Mary تزیین می کنند.

این ترشی گوجه فرنگی طعمی تند، تند و ترش با طعم متی، خردل و سیر دارد. مقدار پودر فلفل قرمز، پودر دانه شنبلیله برای استفاده در اینجا بستگی به نوع گوجه فرنگی مورد استفاده شما دارد.

با بخارپز یا آب پز کردن گوجه فرنگی تازه قبل از مخلوط کردن، می توانید طعم ترش خورش گوجه را از بین ببرید.

بخار پز یا جوشاندن گوجه فرنگی به آب ترش اجازه می دهد تا خارج شود یا تبخیر شود. گوجه فرنگی واقعی را با آب کمتری باقی می گذارد. این کار باعث می شود گوجه فرنگی را بدون آب زیاد سرخ کنید.

زردچوبه، پودر خردل و آرد ذرت را با هم مخلوط کنید و کمی سرکه اضافه کنید تا خمیری به دست آید. در ترشی در حال جوش هم بزنید تا مایع غلیظ شود.

ترشی

آیا ترشی گوجه فرنگی سالم است؟

فواید سلامتی گوجه فرنگی ترشی ترشی های خانگی فواید سلامتی قابل توجهی دارند: آن ها محتوای ویتامین و آنزیم سبزیجات ترشی را افزایش می دهند و همچنین قابلیت هضم غذایی را که همراه با آن می خورید بهبود می بخشند!

طعم ترشی گوجه فرنگی چیست؟

گوجه فرنگی ترشی خشک طعمی شبیه به ماهیت تابستان دارد: تند و شیرین و تلخ. ترشی با روغن زیتون، سیر و سبزی، به پاستا، بروشتا یا سبزیجات کبابی طعمی بی نظیر می بخشد.

یک مطالعه کوچک در سال 2013، 14 بزرگسال سالم را که در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 قرار داشتند، مورد بررسی قرار داد. آن دسته از شرکت‌کنندگانی که سرکه در وعده‌های غذایی مصرف می‌کردند، سطح گلوکز خون ناشتا نسبت به افرادی که سرکه مصرف نمی‌کردند، پایین‌تر بودند.

تحقیقات بیشتری برای تعیین میزان فواید و بی خطرترین مقدار سرکه برای مصرف ضروری است. با این حال، افرادی که به یک روش نسبتا آسان برای کمک به کنترل قند خون علاقه مند هستند، می توانند ترشی یا غذای غنی از سرکه دیگر را همراه با وعده های غذایی مصرف کنند.