قرن بیستم عصر تحول صندل به عنوان اکسسوری

صندل چه زمانی اختراع شد؟ در دوران میجی در ژاپن (از سال 1868 تا 1912) از صندل در کف منازل و ادارات استفاده می شد. ژاپنی ها برای استقبال از بازدیدکنندگان و مهمانان صندل می پوشیدند و اغلب کفش های خود را بیرون از در می گذاشتند.

تاریخچه صندل:

تا اواخر قرن نوزدهم، اصطلاح “صندل” برای توصیف هر کفش داخلی استفاده می شد. اتاق رقص، حمام، اتاق خواب و صندل چای بعد از ظهر وجود داشت. امروزه صندل دقیقاً به عنوان کفشی برای استفاده در فضای داخلی تعریف می شود.

چه به دنبال یک واقعیت جالب در مورد صندل ها باشید و چه می خواهید در مورد تکامل آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید، تاریخچه صندل ها برای شما جالب خواهد بود.

همچنین تفاوت قیمت این محصولات با دیگر انواع تولید شده موجب توجه خاص مشتریان گشته است که در این میان می توانیم به اختلاف قیمت قیمت صندل پسرانه اسپرت با سایر کفشهای پسرانه اشا ره کنیم.

واژه صندل در اصل یک واژه فارسی و عربی بوده است. این اصطلاح به کفشی اطلاق می شود که از چرم ساخته شده باشد. نام آن از کلمه “بابوش” به معنای “انگشت پا” گرفته شده است. در طول تاریخ، صندل ها به سبک های مختلفی تبدیل شده اند.

در اوایل قرن بیستم، صندل به یک اکسسوری ضروری برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. نمونه های بی شماری از صندل وجود دارد، اما یکی از جالب ترین و غیر معمول ترین آنها مربوط به مصریان باستان است.

صندل تاریخچه ای غنی و تاریخی طولانی دارد. اولین صندل در حدود 4700 سال قبل از میلاد در چین ساخته شد. در آن روزها صندل ها از راش بافته شده، پنبه و چرم ساخته می شد. بعدها، آنها تکامل یافتند تا طرح بابوش را شامل شوند و در سراسر جهان پخش شدند. از جمله در هتل های گران قیمت توزیع می شد. اما چه کسی صندل را اختراع کرد؟ ظاهراً اسامی زیادی دارند.

چه کسی صندل را اختراع کرد؟ از نظر تاریخی، چند مدعی وجود دارد. یکی از این مردان آلوین اسلیپر است که نامش از نام خانوادگی او گرفته شده است. مخترع دیگر فلورانس ملتون است که در طول جنگ جهانی دوم به طور اتفاقی صندل را پیدا کرد. فلورانس متوجه شد که مواد خاصی برای صندل مناسب است که همین امر بطور مثال موجب تفاوت قیمت صندل کوهنوردی زنانه با انواع دیر این محصولات شده است.

 • منابع:
  1. The Brief History Of Who Invented Slippers
 • تبلیغات: 
  1. مصرف زیاد شوید چه بلایی را بر سر پوست می آورد؟
  2. میز چتر داری که در آسمان شهر به پرواز درآمد!
  3. لانه سازی ملکه زنبورها در کولر
  4. افزایش سرعت دانلود در اینترنت با استفاده از کرم کنجد خانگی