لباس عروس بچه گانه قرمز که هرگز پاره نمی شود

چیزی بسیار دلچسب در مورد حضور یک کودک در یک رویداد مهم مانند عروسی وجود دارد. اما اگر پوشیدن لباس بچه ها در یک روز معمولی سخت است، پوشیدن لباس آنها برای عروسی مانند یک ماراتن است. که در این میان لباس عروس بچه گانه قرمز یک نوع خاص می باشد که همه بچه ها علاقه خاصی به آن دارند.

مسئله اصلی پیدا کردن یک لباس رسمی است که به اندازه کافی راحت باشد تا آنها در طول روز بپوشند – و هرکسی که لباس رسمی پوشیده است می داند که “راحت” و “رسمی” معمولاً دست به دست هم نمی دهند.

نترسید: زولا با راهنمای نهایی در مورد نحوه لباس پوشیدن کودک برای عروسی اینجا است، بنابراین همه برای لذت بردن از روز به سبک مجهزتر خواهند بود.

CBS مخفف راحتی، بودجه، و اندازه است – مهمترین چیزهایی که باید هنگام خرید لباس رسمی کودکان در نظر داشته باشید.

لباس

از پارچه های خشن و خارش دار که قابل تنفس نیستند اجتناب کنید. اگرچه پوشیدن پاپیون برای عکس ها ممکن است زیبا باشد، اما در نظر بگیرید که لباس انتخابی در دراز مدت چقدر کاربردی خواهد بود. این کار هوشمندانه ای است که از هر گونه چوچک خارجی که در طول روز آزاردهنده خواهد بود اجتناب کنید.

اگر بچه مورد نظر برای شرکت در جشن عروسی دعوت شده است، در مورد ایده های آنها برای رنگ ها و لباس ها با زوج نامزد مشورت کنید. این زمان خوبی است که بودجه را در نظر داشته باشید – آیا این لباس یک بار ولخرجی است یا لباسی را خریداری می کنید که می تواند برای سایر رویدادهای رسمی مجدداً استفاده شود و دوباره آن را بپوشید، بدون جهش رشد بزرگ؟

و در مورد جهش رشد صحبت می کنیم، هنگام خرید لباس خود، اندازه را در نظر بگیرید. بچه‌ها رشد می‌کنند و به سرعت رشد می‌کنند، بنابراین اگر لباس‌های سفارشی برای جشن عروسی سفارش می‌دهید، بهتر است دو ماه قبل از عروسی در صورت ترکیدن ناگهانی قد، آن‌ها را بزرگ‌تر کنید و آن‌ها را متناسب کنید. (در این مورد، باید به خاطر داشته باشید که تغییرات در بودجه، به ویژه برای لباس دختران نیز در نظر گرفته شود).

به دلیل احترام به زوج نامزد کسی که شما آنقدر دوست دارید که در مراسم عروسی آنها شرکت کند کودک شما باید با کد لباس این رابطه مطابقت داشته باشد. اگر عروسی کراوات مشکی است، فرزندان شما باید یک پیراهن دکمه دار یا یک لباس بپوشند. اگر عروسی غیررسمی‌تر است، یک قانون خوب این است که «جوری بپوشید که با پدربزرگ و مادربزرگ به کلیسا می‌روید». بچه‌ها می‌توانند در یک عروسی غیررسمی کمی بیشتر از نظر لباس کنار بیایند، اما شما هنوز نمی‌خواهید مثل انگشت شست دردناک بیرون بیایند.