ماکارونی مانا در بازار 80 درصد افزایش قیکت پیدا کرد

وقتی صحبت از ماکارونی مانا در بازار با سس قرمز می شود، 150 گرم از آن حاوی 210 کالری است و متخصصان تغذیه خوردن ماکارونی با سس سفید را به عنوان یکی از سس هایی توصیه می کنند که به دلیل داشتن تری گلیسیرید غیراشباع و علاوه بر کلسترول، می تواند برای کاهش وزن استفاده شود. .

پاستا سس قرمز کالری بسیار کمی دارد، اما علاوه بر روغن زیتون مفید برای قلب، حاوی مواد مغذی مفیدی مانند گوجه فرنگی، فلفل سبز، سیر و سایر مواد مغذی کلیدی است.

کالری رشته فرنگی سرخ شده با رشته پخته شده متفاوت است زیرا نوعی رشته است که در حین آماده سازی یک ماده چرب به آن اضافه می شود، مانند روغن آفتابگردان، روغن نباتی یا حتی کره که می توان آن را در حین تهیه به رشته اضافه کرد. دستورالعمل.

پاستا سرشار از کربوهیدرات است که متخصصان تغذیه توصیه می کنند در خوردن آن زیاده روی نکنید و با انجام چند مرحله ساده می توان کالری را کاهش داد.

اعتدال را ترجیح دهید و ماکارونی را به مقدار زیاد مصرف نکنید.

هنگام تهیه پاستا از گندم قهوه ای و غلات کامل، غذای مناسبی برای افرادی است که نمی خواهند کالری زیادی دریافت کنند.

سبزیجات و غذاهای دریایی را می توان به نودل اضافه کرد تا ارزش غذایی آنها بهبود یابد.بهتر است سس را خودتان درست کنید و از سس آماده استفاده نکنید، زیرا حاوی کالری زیادی است.

بهتر است به پاستا پنیر یا کره اضافه نکنید تا درصد چربی به خصوص در ناحیه شکم افزایش پیدا نکند.می توان از برخی ادویه های تند یا روغن زیتون و گیاهان برای تقویت چربی سوزی استفاده کرد.

می توان مقداری سبزیجات مانند کدو سبز و نخود را اضافه کرد و به عنوان یکی از سالادهای غنی از مواد مغذی مصرف کرد.خوردن یک بشقاب کوچک رشته فرنگی پخته شده با مرغ سینه بدون چربی بسیار سالم است.

می توانید به جای روغن زیتون، 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون اضافه کنید زیرا بدون چربی است.