مبلمان اداری انرژی که موجب طلاق دو زوج تایلندی شد

چوب سخت مبلمان اداری انرژی محبوب، گیلاس سیاه آمریکایی است. گیلاس یک رنگ قهوه ای مایل به قرمز روشن تا قهوه ای است که با بالا رفتن سن به رنگی غنی تبدیل می شود و بیشتر در شرق ایالات متحده رشد می کند. گیلاس نسبت به توس دانه سفت‌تری دارد و نرم‌تر است. بسیاری از الوارهای گیلاس باریک هستند و از آن برای ساخت بسیاری از مبلمان کلاسیک دوست داشتنی استفاده شده است.

توس یک چوب سخت محکم، بادوام و یکنواخت است که در ایالات متحده و کانادا رایج است. چوب به رنگ سفید یا زرد مایل به قهوه ای روشن با رنگ زرشکی در حالت طبیعی خود به نظر می رسد. توس اغلب برای تکمیل سایر انواع چوب در مبلمان رنگ آمیزی می شود.

توس برای ساختن تعداد زیادی تخته سه لا شفاف و کابینتی استفاده می شود زیرا لکه را به خوبی جذب می کند و به زیبایی تمام می شود. توس اغلب برای ساخت درهای داخلی و کمد علاوه بر مبلمان استفاده می شود.

بازسازی یک قطعه مبلمان ممکن است به معنای تلاش برای تعمیر و احیای پایان اولیه به نوعی باشد. اغلب اوقات، این مستلزم حذف عملیات موجود و آماده سازی چوب خام برای یک روکش جدید است.

مبل

روش های تعمیر بستگی به نوع چوب آن دارد: جامد یا روکش شده، چوب سخت یا نرم، دانه باز یا دانه بسته. این متغیرها گاهی اوقات می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا یک قطعه مبلمان ارزش تعمیر دارد یا خیر، و همچنین نوع تعمیرات و تکمیل آن در صورت بازسازی به آن نیاز دارد. 3 روش بازسازی مبلمان عبارتند از جوانسازی، تعمیر و بازسازی.

جوان سازی این قطعه را می توان به راحتی با تمیز کردن و واکس زدن سطح و در عین حال حفظ سطح فعلی ترمیم کرد. روی مبلمان چوبی که هنوز شکل خوبی دارند کار می کند و ساده ترین راه برای تمیز کردن آن است.

تعمیر این فرآیند می تواند با دست زدن به برخی از نواحی فرسوده بدون برداشتن سطح با این تکنیک، فرورفتگی ها و ترک ها را رفع کند، می توان در حین ترمیم شی با محصولات تخصصی، پوشش را حفظ کرد.

تمام کردن هر چیزی که باقی مانده است را بردارید، به عنوان مثال هر رنگی را با یک محصول لایه بردار نهایی یا سنباده زدن ملایم آن را بردارید