نعناع خشک 250 200 300 گرمی

نعناع خشک دارای بسته بندی های متنوع می باشد که شرکت‌ ها و واحدهایی که در زمینه تولید این ماده غذایی فعالیت می کنند متناسب با نیاز بازار و مصرف کننده آنها را در بسته بندی های متنوع تولید کرده و به فروش می رسانند، معمولاً نعناع خشک 200 گرمی، 250 و 300 گرمی در بازار از میزان فروش بالایی برخوردار است و این محصول با کیفیت بسیار خوبی در اختیار خریداران و مصرف کنندگان قرار می گیرد.

نعناع خشک 250 200 300 گرمی

نعناع خشک 250 گرمی

نعناع یکی از گیاهان و سبزیجات بسیار خوش عطر و بو می باشد که دارای خواص بسیار زیادی می باشد، زیرا این ماده غذایی دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی و ترکیبات مفید می‌ باشد که مصرف آن دارای خواص اثبات شده بسیار زیادی برای بدن بوده و می‌ تواند به حفظ سلامتی و ایمن کردن بدن در برابر بیماری های مختلف کمک بسیار زیادی نماید.

همانطور که در بخش های قبل اشاره شد نعناع خشک و آویشن کوهی تازه در بسته بندی های متنوع به فروش می رسد، که نعناع خشک 250 گرمی یکی از بسته بندی های رایج و پرفروش از این ماده غذایی بوده که دارای تقاضای بالا و قیمت مناسبی می باشد.

نعناع خشک 250 گرمی دارای ویژگی‌ ها و مشخصات منحصر به فردی می باشد و افرادی که از مصرف کنندگان این محصول باشند، قطعاً با تمام مشخصات آن آشنا هستند، اما برای آنکه شما نیز بتوانید بیشتر با این محصول آشنا شوید به معرفی برخی از مشخصات ظاهری این ماده غذایی اشاره خواهیم کرد.

 1. یکی از مهمترین مشخصات و ویژگی هایی که نعناع خشک دارا می باشد،‌ عطر آن است، همان طور که گفته شد گیاه نعناع بسیار معطر بوده که عطر آن در نمونه خشک شده و همچنین عرق به دست آمده از آن نیز قابل احساس می باشد و اگر مقدار کمی از نعناع خشک را برداشته و به بینی خود نزدیک کنید، قطعاً با شناختی که از عطر این محصول دارید می توانید به تشخیص اصل بودن آن مطمئن شوید.
 2. نعناع خشک اگر به صورت کاملاً تازه در بازار عرضه شود دارای رنگ سبز روشن می باشد و هرچه از زمان تولید آن گذشته باشد دارای رنگ تیره تری خواهد بود و این ویژگی نیز از دیگر مشخصات مهم برای تشخیص این محصول به شمار می‌ رود.
 3. معمولاً برندهای زیادی در زمینه تولید این ماده غذایی فعالیت می کنند و هر برند برای آنکه خود را در بازار و در بین مصرف کنندگان معرفی کند، تمام مشخصات خود مانند نام برند، آدرس و سایر ویژگی های دیگر را بر روی کالا و بسته بندی درج می نماید، به همین علت نمونه های شرکتی دارای مشخصات مختلفی از شرکت‌ های تولید کننده خواهند بود.

نعناع خشک 200 گرمی

نعناع خشک 200 گرمی نعناع خشک 200 گرمی یکی دیگر از نمونه های بسته بندی شده از این محصول می باشد که دارای قیمت متفاوتی با سایر نمونه های دیگر خواهد بود و این محصول نیز با توجه به نرخ متفاوت و مناسبی که دارد مشتریان خاص خود را دارا می باشد.

نعناع خشک با هر روشی که تولید شود و همچنین دارای هر نوع بسته‌ بندی که باشد از خواص ویژه ای برای بدن برخوردار است، از این رو جهت آشنایی بیشتر با خواص و فواید نعناع خشک به ذکر مهمترین فوایدی که این ماده غذایی برای بدن دارا می باشد، اشاره خواهیم کرد.

 1. بررسی‌ های صورت گرفته نشان داده که نعناع خشک دارای آب درون بافتی، فیبر، کلسیم، منیزیم، پتاسیم، سدیم، چربی، قند طبیعی و ترکیبات مختلف دیگری می باشد و این ترکیبات به عنوان ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای بدن به شمار می روند که مصرف آن می‌ تواند در بهبود بیماری‌ های مختلف بسیار موثر واقع شود.
 2. معمولاً سوالی که برای بسیاری از خوانندگان و مصرف کنندگان نعنا خشک به وجود می‌ آید، طبع این ماده غذایی است و باید گفت که طبع نعناع خشک سرد و خنک می باشد، به همین علت این محصول با دارا بودن این ویژگی در کاهش تب های ناشی از بیماری های عفونی بسیار موثر می باشد.
 3. یکی از شناخته شده ترین ویژگی ها و خواص درمانی که نعناع خشک دارد، درمان مشکلات گوارشی است، از قدیم از عرق نعناع یا برگ تازه این ماده غذایی برای درمان بیماری‌ های گوارشی به ویژه معده استفاده می شده است و نمونه خشک شده آن نیز با حفظ این ویژگی در درمان مشکلات معده، مشکلات گوارشی، نفخ معده و سایر بیماری های مرتبط با آن بسیار مفید می باشد.
 4. نعناع خشک به دلیل طبع سرد و خنکی که دارد برای مشکلات پوستی و التهابات پوستی از جمله خارش و اگزما بسیار مفید است و این امر می‌ تواند بر درمان این عارضه و بیماری ها تاثیر گذار.
 5. یکی دیگر از مهمترین خواصی که نعنا خشک دارد، تاثیری است که می‌ تواند بر روی درمان سکسکه و بیماری های مرتبط با دهان و دندان داشته باشد و این محصول علاوه بر خوشبو شدن دهان می تواند به قطع سکسکه کمک کند.
 6. همانطور که گفته شد مصرف نعناع خشک برای کاهش تب در بدن مفید است، بنابراین در درمان سرماخوردگی و بیماری های فصلی بسیار سودمند می باشد.
 7. مصرف نعناع خشک در کاهش دردهای مفصلی و جلوگیری از آرتروز بسیار موثر است.
 8. مصرف نعناع در دوران بارداری نیز مفید می باشد به شرط آنکه این ماده غذایی به میزان کافی و اندازه مصرف شود.
 9. مصرف نعناع خشک قاعده آور می باشد و استفاده از این ماده غذایی می تواند به تنظیم دوران پریودی کمک کند.
 10. از طرفی این ماده غذایی برای کاهش دردهای دوران پریودی و درمان گرفتگی عضلات در این دوره بسیار مفید و سودمند می باشد.
 11. استفاده از نعناع خشک در درمان درد و به ویژه کاهش دندان درد بسیار مفید می باشد و از خاصیت آرام بخش و تسکین کنندگی بسیار خوبی برخوردار است.
 12. این ماده غذایی همچنین به لحاظ دارا بودن ترکیبات بسیار مفید برای سلامت پوست نیز مفید می باشد.

نعناع خشک 300 گرمی

همانطور که می‌ دانید نعناع خشک معمولا به صورت خانگی تولید می‌ شود اما در حجم های بالاتر برای آنکه نیاز بازار داخلی در سراسر کشور و نیاز مصرف کنندگان به خوبی پوشش داده شود، این ماده غذایی به صورت کارگاهی و به ویژه صنعتی نیز تولید می‌ شود، به همین علت این موضوع باعث می‌ شود تا این ماده غذایی در بسته بندی های مختلف با اوزان متفاوت در بازار عرضه گردد.

نعناع خشک 300 گرمی یکی دیگر از نمونه های عرضه شده از این محصول در بازار می باشد که دارای وزن مشخصی بوده و بر حسب وزن آن از قیمت متفاوتی نیز برخوردار خواهد بود.

معمولاً قیمت نعناع خشک بر حسب واحد کیلوگرم تعیین می‌ شود به این معنا که تولید کنندگان با در نظر گرفتن حجم مشخصی از نعنای تازه که برای تهیه این ماده غذایی مورد نیاز است، آن را قیمت گذاری می نمایند.

به عنوان مثال برای تهیه یک کیلو گرم نعناع خشک باید 20 کیلوگرم نعناع تازه خریداری شود و تولید کنندگانی که در این زمینه فعالیت می کنند قیمت واحد نعناع خشک را با در نظر گرفتن سود بر حسب قیمت نمونه تازه تعیین می نمایند و سپس این محصول را به فروش می رسانند.

اما زمانی که این ماده غذایی در بسته بندی های مختلف به فروش برسد قیمت آنها بر حسب آن واحد کیلوگرم تعیین می شود به عنوان مثال اگر یک کیلوگرم نعناع خشک معادل 100 هزار تومان باشد، نعناع خشک 300 گرمی آن در حدود 30 هزار الی 40 هزار تومان در بازار عرضه خواهد شد، البته با در نظر گرفتن نوسانات و تورم بازار شاید این قیمت دور از ذهن باشد و با نرخ بیشتری در بازار عرضه گردد که این عدد و ارقام تنها به عنوان مثالی جهت مشخص کردن قیمت واحد این ماده غذایی ارائه شده است.

قیمت نعناع خشک نه تنها به قیمت ماده اولیه برای تولید آن وابسته است بلکه به موارد دیگری همچون کیفیت نعناع، حجم سفارش، نحوه خرید و فروش، تورم، نوسانات بازار، قیمت ماده اولیه، روش تولید و سایر موارد مختلف دیگر وابسته می‌ باشد و در نهایت قیمت نهایی برای عرضه و فروش آن در بازار تعیین می‌ گردد.

متاسفانه در چند سال اخیر با تاثیراتی که تورم بر قیمت بازار گذاشته شاهد عدم ثابت بودن نرخ این ماه محصول در بازار داخلی می باشیم.

نعناع خشک 400 500 50 گرمی

نعناع خشک 400 500 50 گرمی نعناع خشک جزو سبزیجات معطر می باشد که دارای مصارف غذایی بسیار زیادی می باشد و همانطور که در بخش قبل مطالعه کردید این محصول دارای خواص بسیار زیادی نیز بوده که خواص آن برای بدن نیز بسیار مفید می باشد و تقریباً همه ما با خواص و فواید این محصول آشنا هستیم و تا حدودی توانستیم از آن در درمان بیماری های مختلف به ویژه مشکلات گوارشی به نتیجه های بسیار خوبی برسیم.

نعناع خشک که به صورت سنتی و صنعتی تولید می شود از روش تولید یکسانی برخوردار است که در این بخش برای آشنایی بیشتر به روش تولید و خشک کردن این محصول اشاره خواهیم کرد.

در وهله اول باید نعناع تازه از بازار یا تولید کننده آن در حجم بالا و مورد نیاز خریداری شود سپس باید تمام آلودگی ها گل و لای و حتی برگهای زرد از نعناع تازه جدا شود و سپس آنها را شسته تا تمام آلودگی های مختلف آن آب از بین برود.

بعد از این عمل آنها را درون ظرف های مخصوص مانند آبکش یا پارچه نخی قرار می دهند و در معرض آفتاب می گذارند و به این ترتیب نعناع خشک به روش خانگی تولید می‌ شود.

اما در روش های صنعتی که نیاز به حجم بالایی برای تولید این محصول است، از دستگاه های مخصوص برای خشک کردن نعناع استفاده می شود، این دستگاه ها قادر هستند تا در بازه زمانی مشخص حجم مناسبی از نعناع را خشک کرده و تولید نمایند.

بسیاری از مراکز، دارای خط تولید مجهز می باشند که به صورت اتوماتیک نعناع تازه را شستشو می دهند، آبکشی می کنند، خشک می کنند، آسیاب و درنهایت بسته بندی می نمایند، و برندهای زیادی با نام های معتبر در این زمینه فعالیت می کنند.

نعناع خشک و پودر آویشن فله که در بسته بندی های گوناگون در بازار عرضه می‌ شود از موارد مصرف زیادی برخوردار است و همه ما تقریباً از آن در غذاهای مختلفی که نیاز به استفاده از نعناع دارد، استفاده می کنیم.

از مهمترین موارد و کاربردهای غذایی نعناع خشک می توان به استفاده در آش رشته، آش جو، پیاز داغ و نعناع داغ، کشک و بادمجان، تزیین ماست و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

نعناع خشک 600 700 800 80 گرمی

بسته بندی های رایج از انواع نعناع خشک در بازار وجود دارد که از دیگر نمونه‌ های آن می‌ت وان به نعناع خشک 600 گرمی، 700 گرمی، 800 گرمی، 80 گرمی و در نهایت 900 گرمی و یک کیلو گرمی اشاره نمود که این نوع بسته بندی ها هر کدام دارای فروش متفاوت و مشتریان مخصوص به خود هستند و همانطور که در بخش های پیشین نیز اشاره شده است، هر بسته بندی دارای قیمت متفاوتی می باشد.

در بیشتر موارد نعناع های خشک شده در بسته بندی های پلاستیکی پلمپ شده در بازار عرضه می شوند و خریداران می توانند این محصول را با همان بسته بندی در محیط مناسب خشک و خنک قرار داده و استفاده کنند و یا برای حفظ بیشتر کیفیت و ماندگاری این محصول می توانند آنها را درون ظروف شیشه ای که برای نگهداری از آنها طراحی و تولید شده اند قرار داده و آنها را نگهداری نمایند‌.

اما مهمترین نکته برای حفظ کیفیت و ماندگاری بیشتر نعناع خشک، قرار دادن آنها در محیط های به دور از نم و رطوبت می باشد که در معرض تابش مستقیم آفتاب نیز نباشند و این امر می‌ تواند به حفظ کیفیت و ماندگاری بیشتر این محصول کمک بسیار زیادی نماید.

مجموعه فروش ما یک از نمایندگی های فروش مستقیم انواع نعناع خشک در بسته بندی های مختلف و متفاوت می باشد که موفق شده این ماده غذایی را از طریق این سایت اینترنتی نیز به فروش برساند و از این طریق بتواند امکان خرید و سفارش را برای مشتریان و متقاضیان در هر نقطه از کشور فراهم کند.

مجموعه ما توانسته با ارائه و فروش این محصول با کیفیت تضمین شده، مشتریان زیادی را جذب نماید و به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین مجموعه ها در زمینه عرضه و فروش این وعده غذایی معرفی گردد، لذا متقاضیانی که قصد خرید بهترین نوع نعناع خشک بسته بندی شده با اوزان متفاوت را دارند می‌ توانند از طریق این سایت با مجموعه ما ارتباط برقرار کرده و این محصول را با شرایط کیفی و قیمت عالی و مناسب خریداری کنند.