پیدا شدن کارتریج ضد رسوب پلی فسفات سدیم در دریای خزر

WaterSep خط تولید کارتریج ضد رسوب پلی فسفات سدیم فیبر توخالی ضد رسوب را گسترش می دهد. WaterSep یک غشای فیبر توخالی ضد رسوب 0.2 um را برای شفاف سازی سلول های پستانداران، باکتری ها و مخمر معرفی می کند.

غشاهای ضد رسوب و اتصال کم پروتئین WaterSep در مقاومت در برابر رسوب ناشی از مواد ضد کف که معمولاً در آبگوشت های سلولی باکتری ها، سلول های پستانداران یا مخمرها یافت می شوند، برتری دارند.

قالب کانال باز غشاهای فیبر توخالی، همراه با مورفولوژی غشا اختصاصی WaterSep و شیمی سطح آن را برای سیالات فرآیندی حاوی لیپیدها، عوامل ضد کف و سایر مواد آبگریز مناسب می کند.

کاهش رسوب منجر به انتقال محصول بالاتر و در نتیجه بازدهی بهتر می شود.

غشای جدید 0.2 um در کل محصول ارائه شده، بر اساس 3 طول مسیر سیال – 12، 24 اینچ و 41 اینچ برای افزایش قابل اعتماد و سازگار در دسترس است:

کاتریج

سری Explorer برای غربالگری غشا و حجم آزمایشگاهی تا چند لیتر توصیه می شود.
سری Investigator برای توسعه فرآیند و برنامه های آزمایشی ایده آل است.
BioProducer کارتریج های فیبر توخالی با ظرفیت بالا در مقیاس بزرگ ما برای دسته های محصول تا چندین هزار لیتر است.
WaterSep اکنون غشایی با 10K، 30K، 50K، 100K، 300K، 500K و 750K MWCO و همچنین 0.1um و 0.2um را برای کاربردهای غلظت، دیافیلتراسیون و شفاف سازی ارائه می دهد.

تمام غشاهای فیبر توخالی WaterSep بر اساس یک فناوری جدید غشایی اختصاصی هستند که ترکیبی از پلی اتر سولفون اصلاح شده (PES) و فرآیند چرخش اختصاصی است. کارتریج های فیبر توخالی WaterSep راندمان محصول افزایش یافته، جریان فرآیند پایدار بالاتر و عمر طولانی تر را ارائه می دهند ببینید چگونه 75 سال تجربه غشایی ترکیبی WaterSep می تواند به شما در بهینه سازی کاربرد و بهبود اقتصادی فرآیندهای فیلتراسیون با جریان متقاطع کمک کند. از ما در www.WaterSep.net دیدن کنید یا با شماره 1 508 970 0089 داخلی 204 تماس بگیرید.

منبع: Watersep