کوهنوردی که با پسته خام خشک دوستش را از سرما نجات داد

کار از راه دور بدترین چیزها را در مورد میان وعده به میان آورده است. حرکت زیادی توجه ما را به جوانه های چشایی ما منحرف نکرده است و نتایج آن اعداد تکان دهنده در مقیاس هستند.

اما اگر به شما بگوییم گزینه های سالمی برای هوس های شما نیز وجود دارد، چه؟ و آنها به اندازه کافی خوشمزه هستند که باعث ترشح بزاق می شوند. بله، قرار نیست همه چیز سالم و سیر کننده بی مزه باشد. و یکی از این گزینه ها آجیل است. تمام خانواده آجیل، از بادام هندی گرفته تا بادام زمینی، سرشار از مواد مغذی و طعم هستند. و امروز اینجا هستیم تا شما را با فواید پسته خام خشک آشنا کنیم.

مغز پسته که به نام «پسته» نیز شناخته می‌شود، در مجموعه‌ای از رنگ‌ها (ترفندی از طبیعت) وجود دارد و طعمی سالم و خوش طعم دارد.

ممکن است ترد اصلی مغز پسته را نداشته باشد، اما حتی در این صورت، پسته گزینه پر کردنی است، اگر میان وعده روزانه خود را با آن جایگزین کنید. نحوه ادامه دادن موضوعی است که در اینجا به همراه انواع پسته که شما را با آن آشنا می کنیم به آن می پردازیم.

پسته

پسته منبعی از چربی های سالم است که به نوبه خود به داشتن قلب سالم کمک می کند. این امر احتمال بسیاری از بیماری های قلبی از جمله سکته را کاهش می دهد.

جدای از آن، همچنین برای تقویت ایمنی بدن در برابر رادیکال های آزاد داخلی و خارجی، بهبود هضم و بهبود سبک زندگی کلی ما در مورد سلامت و زیبایی شناخته شده است.

به کاهش وزن کمک می کند
فواید پسته 1: به کاهش وزن کمک می کند
پسته سرشار از فیبر است. هرکسی که اثرات فیبر بر بدن را به خوبی مطالعه کرده باشد، می‌داند که با سیر کردن مصرف‌کننده غذا یا در این مورد پسته، اشتها را به طور سالم کاهش می‌دهد.

به همین دلیل است که یکی از بهترین گزینه‌های میان‌وعده‌ای است که باعث می‌شود از خوردن غذای مقصر دوری کنید. علاوه بر این، چربی های سالم موجود در پسته شمارش کالری را کنترل می کند.