گل محمدی در تهران دلیل اصلی ترافیک شناسایی شد

گل سرخ گیاهی بومی خاور نزدیک است که گفته می شود برای پوست و روح مفید است. در حال حاضر مورد استفاده در لوازم آرایشی معمولا در بلغارستان یا هند کشت می شود.

گل رز از بوته ای شکوفا می شود که ارتفاع آن به دو متر می رسد. این گل با نام گل محمدی در تهران نیز شناخته می شود.

گل رز دمشق برای تهیه روغن گل رز برداشت می شود، از آنجایی که دارای خواص بی شماری برای پوست است، یکی از مهم ترین گونه های تولید این روغن به شمار می رود.

ماده ای است که فواید و کاربردهای آرایشی زیادی دارد. هیدروسول از فرآیند تقطیر اسانس گل رز داماسین استخراج می شود.

پس از تقطیر بخار گلبرگ های خشک شده آن، آب خالص گلی به دست می آید که همان خواص روغن را حفظ می کند، فقط در غلظت کمتر.

آنها همراه با یاس یکی از گرانترین مواد در لوازم آرایشی هستند. برای بدست آوردن یک لیتر روغن گل رز دمشق به 4000 کیلو گلبرگ از این گل رز نیاز است که بسیار گران است. با این حال، از آنجایی که هیدروسول غلظت کمتری دارد، در دسترس تر است، اگرچه خواص خود را حفظ می کند.

این ماده به دلیل قدرت قابض بودن، برای پوست های چرب مفید است.به دلیل قدرت ضد التهابی که دارد در روتین های پوست حساس استفاده می شود.
به عنوان یک سرم آرایشی برای جوانسازی و بهبود وضعیت پوست استفاده می شود.

آبرسانی به صورت را تامین می کند.پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، به دلیل قدرت ضد التهابی که دارد، می توانید از کرم با هیدروسول گل رز Dasmascena به عنوان پس آفتاب استفاده کنید.

این یک قدرت ضد پیری را فراهم می کند و درخشندگی و استحکام را برای صورت فراهم می کند. با Damascena rose hydrosol ما به مزایایی با بالاترین کیفیت و اثربخشی در محصول دست می‌یابیم.

این تقویت کننده برای پوست های حساس و پوست های چرب مناسب است.اطلاعات بیشتر درباره این نوشتار مبدأبرای اطلاعات ترجمه بیشتر، نوشتار مبدأ لازم است.